Αποχαιρετούμε το 2017, παρουσιάζοντας μέρος των δράσεών μας που υλοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια του έτους. Αυτές αποτελούν μία αισιόδοξη εισαγωγή για το 2018, εντός του οποίου ο ΣΞ, θα συνεχίσει να αποτελεί πυλώνα αποτροπής στο πλαίσιο της διακλαδικότητας. Ιδιαίτερη βαρύτητα θα δοθεί επίσης στους τομείς της μέριμνας για το προσωπικό, της καινοτομίας και της κοινωνικής προσφοράς.
Εκπαίδευση Σπουδαστών της ΣΜΥ στο ΕΠΚΕΑΑΠ
Από 22 έως 25 Ιουλίου 2024, πραγματοποιήθηκε στο Εθνικό Πρότυπο...