Την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018 πραγματοποιήθηκε στην 1η Στρατιά, ημερίδα Πολιτικοστρατιωτικής Συνεργασίας και Δημοσίων Σχέσεων (CIMC and Public Affairs). Τα αντικείμενα της ημερίδας, παρουσίασαν εκπαιδευτές του Πολυεθνικού Κέντρου Εκπαίδευσης Επιχειρήσεων Υποστήριξης Ειρήνης (ΠΚΕΕΥΕ).
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2024/07/01-1.jpg)
Αποφοίτηση της 10ης Εκπαιδευτικής Σειράς της Σχολής Πολέμου Στρατού Ξηράς
Την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024, πραγματοποιήθηκε στην έδρα της Σχολής...