Την Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2018, με την ευκαιρία των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, προσωπικό του Κέντρου Εκπαίδευσης Αεροπορίας Στρατού και των Μονάδων Αεροπορίας Στρατού του στρατιωτικού αεροδρομίου Αλεξάνδρειας, επισκέφθηκε το Ειδικό Δημοτικό Σχολείο της ομώνυμης πόλης.
Στη διάρκεια της επίσκεψης, πραγματοποιήθηκε ανταλλαγή ευχών και επίδοση συμβολικών δώρων στο εκπαιδευτικό προσωπικό και στα παιδιά που φοιτούν στο σχολείο.
#ΕλληνικόςΣτρατός, #HellenicArmy, #Προσφέρουμε, #WeOffer
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2024/07/01-1.jpg)
Αποφοίτηση της 10ης Εκπαιδευτικής Σειράς της Σχολής Πολέμου Στρατού Ξηράς
Την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024, πραγματοποιήθηκε στην έδρα της Σχολής...