Την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022 ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού, Αντιστράτηγος Χαράλαμπος Λαλούσης, επισκέφθηκε την 180 Μοίρα Κατευθυνόμενων Βλημάτων HAWK (180 ΜΚ/Β HAWK), το 301 Εργοστάσιο Βάσεως (301 ΕΒ) και το Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΕΚΕΜΣ).
O Αρχηγός ευχαρίστησε το προσωπικό για το έργο που επιτελεί και αντάλλαξε μαζί του ευχές εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
#ΕλληνικόςΣτρατός, #HellenicArmy
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2022/12/1-6-150x150.jpg)
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2022/12/2-150x150.jpg)
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2022/12/3-150x150.jpg)
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2022/12/4-150x150.jpg)
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2022/12/5-150x150.jpg)