Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017, ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού, Αντιστράτηγος Αλκιβιάδης Στεφανής, εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων, αντάλλαξε ευχές με το προσωπικό του Επιτελείου του ΓΕΣ. Επίσης, αντάλλαξε ευχές, μέσω τηλεδιάσκεψης, με το προσωπικό των ΕΦ ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ.
Εκπαίδευση Σπουδαστών της ΣΜΥ στο ΕΠΚΕΑΑΠ
Από 22 έως 25 Ιουλίου 2024, πραγματοποιήθηκε στο Εθνικό Πρότυπο...