Την Παρασκευή 19 Απριλίου, ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού (ΓΕΣ), Αντιστράτηγος Γεώργιος Καμπάς, πραγματοποίησε επίσκεψη στην 1η ΤΑΞΑΣ και το 307 ΠΕΒ, συνοδευόμενος από τον Υπαρχηγό ΓΕΣ, Αντιστράτηγο Δημήτριο Μπονώρα και τον Διευθυντή Αεροπορίας Στρατού Υποστράτηγο Χρήστο Ηλιόπουλο.
#ΕλληνικόςΣτρατός, #HellenicArmy
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2024/08/scaled-2.jpg)
Υπογραφή Μνημονίου Συνεργασίας της Διεύθυνσης Ιστορίας Στρατού του ΓΕΣ και του Χαροκοπείου Πανεπιστημίου
Τον Ιούλιο του 2024, ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Ιστορίας Στρατού...