Την Τρίτη 05 Ιουνίου 2018, διοργανώθηκε στο Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού στη Θήβα, ενημέρωση με θέμα «Εθελοντική Δωρεά Μυελού των Οστών», από την πρόεδρο του Ιατρικού Συλλόγου Θήβας, κ. Φιλιώ Πρωτόπαπα.
Με το πέρας της ενημέρωσης, μεγάλος αριθμός Αξιωματικών, Υπαξιωματικών και Οπλιτών Θητείας, εγγράφηκαν ως Εθελοντές Δωρητές Μυελού των Οστών, αναδεικνύοντας το ενδιαφέρον για την προσφορά στον συνάνθρωπο.
#ΕλληνικόςΣτρατός, #HellenicArmy, #ΕίμαστεΠαντού, #WeAreEverywhere
None
![](https://army.gr/wp-content/uploads/2024/07/main-1.jpg)
Τελετές Ορκωμοσίας Νεοσύλλεκτων Οπλιτών Θητείας της 2024 Δ΄ ΕΣΣΟ
Την Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024, πραγματοποιήθηκαν οι τελετές ορκωμοσίας των...